קבלן רשום

מהו קבלן רשום?

קבלן רשום הוא קבלן העוסק בכל עבודה הקשורה, לעיצוב, בנייה או שיפוץ, הקבלן חייב להיות רשום בפנקס קבלנים מורשים, על פי קריטריונים שהוא חייב לעמוד בהם, החלט מטיב החומרים שהוא משתמש בהם וכלה בניסיונו האישי או בניסיון צוות העובדים שלו. הקבלן חייב לענות על כך הקריטריונים בכדי להירשם בפנקס, ולפני שבוחרים בקבלן לצורך עבודות בנייה או שיפוץ, חייב לוודא לשם הבטחת איכות וטיב העבודה, ושימוש בחומרים לא מסוכנים ואיכותיים, בקבלן רשום. קבלן שאיננו רשום, ישתמש לעיתים בחומרים פחות טובים, או שטיב עבודתו לא יהיה איכותי, ובהתאם לכך יהיו התוצאות הסופיות של השיפוץ או הבנייה.

התנאים בפני קבלן רשום

התהליך הראשוני בכדי להפוך קבלן לקבלן רשום, הוא לבדוק את עברו ולוודא שבשלוש השנים האחרונות הוא לא עבר פשיטת רגל או שהוא בעל עבר פלילי כלשהו. מהנדסים אזרחיים חייבים להיות כתובים בפנקס המהנדסים והאדריכלים עם וותק מוכח של לפחות שנתיים בפיקוח או בניהול פרויקטים, לקבלן צריך להיות וותר של לפחות חמש שנים. גם  עובדי החברה של הקבלן חייבים להיות מקצועיים, בעלי ותק כלשהו, המוכיח את ניסיונם. כמו כן, במהלך הרישום בודקים את איכות , טיב ומהות החומרים שהקבלן משתמש בהם, בכדי לוודא עבודה נכונה ולא מסוכנת.

    קבל הצעת מחיר
    הצעת מחיר ויעוץ חינם התקשרו עכשיו
    050-4705438

    חברת א.י פרויקטים הינה חברה מובילה לפיקוח, ניהול וביצוע פרויקטים בכל סדרי גודל ובביצוע עבודות תשתית וגמר פנים וחוץ. שירותי החברה ניתנים כמבצע ראשי או כקבלן משנה, תוך התאמת אופי העבודה למכלול המשתנים בשטח.