עבודות גבס

חברת א.י פרויקטים עם ותק של עשרות שנים בעבודת גבס
שרותינו כוללים

התקנת מיני מרכזי \ הנמכת תקרה \ מזנוני גבס
תקרות אקוסטיות

עבודות גבס

בחירת קבלן גבס אמין ומקצועי, עבודות עיצוב או שיפוץ בעזרת גבס, הם עבודות אשר יקנו לבית הפרטי שלך, מראה ייחודי, השימוש בגבס הנוח והקל לעיצוב, יוכלו להקנות חללים מעצובים לספריה בסלון, לטלויזיה, או לכל פריט אחר, כמו כן, ניתן לעצב את התקרות את הקירות, להנמיך אותם, או כל דבר אחר. באתרי האינטרנט השונים, תוכלו למצוא מגוון עבודות בגבס במרכז, אשר הפכו את הבית, לבעל מראה מעוצב, יוקרתי ומעניין. הם ללא ספק משווים לכל חדר אשר אתם בוחרים לעצב באמצעות הגבס, מראה מקסים, הרמוני, ומעוצב.

  קבל הצעת מחיר
  הצעת מחיר ויעוץ חינם התקשרו עכשיו
  050-4705438

  יתרונות עבודה עם קבלן אמין

  יתרונות עבודה עם קבלן אמין– עמידה בזמנים, חומרי גלם איכותיים ושיפור המוצר  קבלן שדואג ללקוחות עם אמפתיה רבה וישר. עמידה בזמנים ופרויקטים ייחודים ללקוח.

  יתרונות עבודה בגבס – בהשוואה לעבודות בנייה אחרות, עבודות בנייה עם גבס תהיינה מהירות ויעילות יותר, הגבס הוא חומר גלם עמיד ונוח לעבודה, העוסקים בתחום מעדיפים עבודה עם גבס על פני חומרי גלם רבים אחרים. באמצעות גבס אפשר היום לבנות רהיטים, לייצור חלוקת חללים חדשה בבית, לבנות תקרות גבס מעוצבות ועוד. תוצאות טובות מושגות עם גבס בתוך זמן קצר, מעט מאוד לכלוך ומינימום עבודה.

  תקרות גבס מעוצבות

  עם תקרות גבס מעוצבות ניתן להגשים את החלום על תאורה נסתרת מעוצבת, לייצור אווירה מיוחדת בסלון ולהסתיר תעלות של מיזוג או חשמל. עם תקרות גבס מעוצבות ניתן לעצב בצורה איכותית ועמידה לשנים רבות את התקרה בבית. עבודות גבס הן המילה האחרונה בתחום השיפוצים, בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בכמות עבודות הבנייה בגבס, אנו מבצעים עבודות בנייה בגבס בבתים פרטיים או במשרדים ומוסדות, עם הצוות של א.י פרויקטים נוכל להציע לכם עיצובים מיוחדים מקוריים בהתאמה אישית.

  Cat_147646_(204)

  למה הקבלנים מעדיפים גבס?

  בחירה בחומרי גלם שהקבלנים מעדיפים תהיה עדיפה גם בעבורכם, כאשר מדובר בחומר גלם עמו נוח לקבלנים לעבוד המחירים יהיו נוחים יותר, העבודה מהירה והתוצאות טובות. הצוות המקצועי שלנו מכיר היטב עבודה עם גבס, אנו מבצעים בהצלחה בכל שבוע מספר עבודות גבס לשביעות רצון מלאה של הלקוח. עבודות גבס ניתן לבצע גם ללא פינוי החדרים בבית וללא שיבוש משמעותי של שגרת בני הבית.

  חברת א.י פרויקטים הינה חברה מובילה לפיקוח, ניהול וביצוע פרויקטים בכל סדרי גודל ובביצוע עבודות תשתית וגמר פנים וחוץ. שירותי החברה ניתנים כמבצע ראשי או כקבלן משנה, תוך התאמת אופי העבודה למכלול המשתנים בשטח.